Apartament 2+1 per Qira

2021-11-22 08:55   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
300 €
  • apartament-21-per-qira-big-0
  • apartament-21-per-qira-big-1
  • apartament-21-per-qira-big-2
  • apartament-21-per-qira-big-3
  • apartament-21-per-qira-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Apartament 2+1 per qira prane "Qendres Kristal", ne zonen e Komunes se Parisit. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te rehatshem. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallat te ri me ashensor. Per me shume info. na kontaktoni ! +355676070022