Apartament 2+1 per Qira

2021-11-23 08:54   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
1,200 €
  • apartament-21-per-qira-big-0

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,200 €


Apartament 2+1 per Qira te Rr. e Elbasanit, ne hyrje te Parkut Liqenit Artificial. Ndodhet ne nje nder ndertimet me te mira ne Tirane, te "Park Gate". Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Investimi i bere ne ambient eshte maksimal dhe super cilesore. Ngrohja dhe ftohja sigurohen me sistem VRF dhe multi tavanor, cilesia me e mire ne treg. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte i sapo perfunduar, me cilesine me te larte te ndertimit, me nje vendodhje perfekte. Ne cmim eshte i perfshire gjithashtu NJE POST PARKIMI ne katin -1. Per me shume info. na kontaktoni! 355693899000