APARTAMENT 2+1 PER QIRA,AMBASADOR 3!

2021-11-24 13:05   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
1,200 €
  • apartament-21-per-qiraambasador-3-big-0
  • apartament-21-per-qiraambasador-3-big-1
  • apartament-21-per-qiraambasador-3-big-2
  • apartament-21-per-qiraambasador-3-big-3
  • apartament-21-per-qiraambasador-3-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,200 €


Apartament per qira 2+1 Ambasodor 3. Apartamenti ndodhet ne katin 20 ,me pamje nga qendra e Tiranes. Arredim shume i mire dhe cilesor. Apartamenti eshte i disponushem ne 25 Dhjetor 2021. Cmimi 1200 euro,bruto. Mundesi per post parkimi me vleren 150 euro.Per me shume informacion kontaktoni konsulenten e prones. +355672040486