APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE MYSLYM SHYR!

2021-11-23 15:05   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
1,000 €
  • apartament-21-per-qira-ne-myslym-shyr-big-0
  • apartament-21-per-qira-ne-myslym-shyr-big-1
  • apartament-21-per-qira-ne-myslym-shyr-big-2
  • apartament-21-per-qira-ne-myslym-shyr-big-3
  • apartament-21-per-qira-ne-myslym-shyr-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,000 €


Jepet apartament 2+1 per qira ne Rr.Myslym Shyre i pabanuar me pare . Apartamenti ka siperfaqe 95m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi dhe nje tualete. Ka planimetri dhe organizim te rregullt te hapesirave te brendshme te ambjenteve me nje mobilim modern edhe i sapo investuar. Cmimi i apartamentit eshte 1000euro neto. Lirohet me date 1Tetor. Per me shume info na kontaktoni! +355697037243