APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE QENDER!

2021-11-21 09:24   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   12 Shikimet
500 €
  • apartament-21-per-qira-ne-qender-big-0
  • apartament-21-per-qira-ne-qender-big-1
  • apartament-21-per-qira-ne-qender-big-2
  • apartament-21-per-qira-ne-qender-big-3
  • apartament-21-per-qira-ne-qender-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Ne qender te Tiranes,tek bulevardin Zogu i Pare jepet me qira apartament i tipologjise 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje ndertese shume te mire,me ashensore. Orientimi Jug-Lindje ben qe apartamenti te kete drite, diell pergjate gjithe dites ne të gjitha dhomat. Tualeti ka ndricim natyral. Apartamenti eshte i arreduar totalisht.
Preferohen kliente familjare dhe te huaj.
Per nje vizite ne prone,na kontaktoni.355697498071