APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE LIQENIT ARTIFICIAL.

2021-11-24 14:49   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   9 Shikimet
1,300 €
  • apartament-21-per-qira-prane-liqenit-artificial-big-0
  • apartament-21-per-qira-prane-liqenit-artificial-big-1
  • apartament-21-per-qira-prane-liqenit-artificial-big-2
  • apartament-21-per-qira-prane-liqenit-artificial-big-3
  • apartament-21-per-qira-prane-liqenit-artificial-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,300 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim,shume prane zones me atraktive te qytetit te Tiranes. Pozicionohet ne nje ndertim te ri dhe me rifinitura teper cilesore,prane cdo sherbimi qe ofron zona. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te perbashket,dy dhoma gjumi dhe dy tualete me ndricim natyral.Apartamenti eshte i mobiluar dhe arreduar me arkitekt dhe ofron kushte teper komode ku pajisjet elektroshtepiake jane te teknologjise te fundit, te ardhura te gjitha nga Londra. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. 355683813879