Apartament 2+1 per qira tek ETC !

2021-11-23 09:01   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
1,200 €
  • apartament-21-per-qira-tek-etc-big-0
  • apartament-21-per-qira-tek-etc-big-1
  • apartament-21-per-qira-tek-etc-big-2
  • apartament-21-per-qira-tek-etc-big-3
  • apartament-21-per-qira-tek-etc-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,200 €


Japim me qira partament 2+1 per tek ETC !
Apartamenti organizohet ne sallon ndenje dhe ambjent gatimi te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( njeri brenda dhomes matrimoniale )korridor shperndares dhe ballkon . Pamja qe ofron eshte e lire drejt qendres se qytetit. Momentalisht apartamenti eshte ne proces arredimi.
Cmimi i qirase eshte neto.
Per vizite nga afer ne kete prone me kontaktoni !!! +355674021004