Apartament 2+1 per Shitje

2021-11-24 10:01   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
90,000 €
  • apartament-21-per-shitje-big-0
  • apartament-21-per-shitje-big-1
  • apartament-21-per-shitje-big-2
  • apartament-21-per-shitje-big-3
  • apartament-21-per-shitje-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 90,000 €


Apartament 2+1 per Shitje tek Eleonora. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka nje siperfaqe prej 97 m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete. Disponon Dokumentacion te rregullte pronesie. Ka organizim te mire te hapesirave te brendshme dhe ka nje orientim shume te favorshem kur pjesen me te madhe te dites eshte me drite natyrale. Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rruget e Tiranes. Per me shume info na kontaktoni
+355696568966