Apartament 2+1 Per Shitje Ne Bllok!

2021-11-24 08:51   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
130,000 €
  • apartament-21-per-shitje-ne-bllok-big-0
  • apartament-21-per-shitje-ne-bllok-big-1
  • apartament-21-per-shitje-ne-bllok-big-2
  • apartament-21-per-shitje-ne-bllok-big-3
  • apartament-21-per-shitje-ne-bllok-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 130,000 €


Apartament 2+1 Per Shitje Ne Bllok!
Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues, ne katin e katert, por jo te fundit. Organizohet ne 93m2 siperfaqe totale, ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkone.Ka nje orientim lindje, perendim.I kthyshem lehtesisht dhe ne 3+1. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, ofrojn te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.Shume i pershtatshem si per banim ,gjithashtu dhe per investim.
Per me shume info, na kontaktoni. +355672012934