APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE TOWER BRIDGE

2021-11-22 09:11   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
60,000 €
  • apartament-21-per-shitje-te-tower-bridge-big-0
  • apartament-21-per-shitje-te-tower-bridge-big-1
  • apartament-21-per-shitje-te-tower-bridge-big-2
  • apartament-21-per-shitje-te-tower-bridge-big-3
  • apartament-21-per-shitje-te-tower-bridge-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 60,000 €


Apartamenti ndodhet ne kompleksin Tower Bridge buze rruge se Dibres prane komisariatit nr.4. Organizohet nga nje sallon i bollshem, kuzhine me dritare dhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet. Hyrja eshte e shtruar me laminat, ka sistem kondicionimi multisplit. Pallati eshte ndertuar 4 vitet e fundit dhe ka administrim te rregullt. Ashensor me cip ne cdo kat. Apartamenti eshte pothuajse i ri. Shitet me cmim OKAZION. Disponohet dokumentacion i rregullt hipotekor.
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni! +355692223412