Apartament 2+1 per shitje tek Stadiumi Dinamo!

2021-11-20 17:03   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   20 Shikimet
100,000 €
  • apartament-21-per-shitje-tek-stadiumi-dinamo-big-0
  • apartament-21-per-shitje-tek-stadiumi-dinamo-big-1
  • apartament-21-per-shitje-tek-stadiumi-dinamo-big-2
  • apartament-21-per-shitje-tek-stadiumi-dinamo-big-3
  • apartament-21-per-shitje-tek-stadiumi-dinamo-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 100,000 €


Prane Stadiumit Dinamo shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 85 m2. Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati 3 katesh dhe ka nje lartesi kati prej 3m.
Vendodhja eshte shume e pershtateshme si per banim ashtu edhe per biznes duke qene se ka vizibilitet shume te larte nga rruga kryesore dhe eshte corneri i pallatit. Siperfaqja e apartamentit ne certifikate pronesie eshte 65m2, 20m2 eshte shtese ballkoni e cila eshte ne proces legalizimi. Gjithashtu apartamenti disponon edhe nje depo ne katin -1 me siperfaqe 10m2 e cila mund te shitet bashke me apartamentin, sipas kerkeses se klientit.
Per me teper informacion ju lutem kontaktoni. +355697056315