APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

2021-11-25 07:34   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
90,000 €
  • apartament-21-prane-shkolles-vasil-shanto-big-0
  • apartament-21-prane-shkolles-vasil-shanto-big-1
  • apartament-21-prane-shkolles-vasil-shanto-big-2
  • apartament-21-prane-shkolles-vasil-shanto-big-3
  • apartament-21-prane-shkolles-vasil-shanto-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 90,000 €


Prane shkolles Vasil Shanto, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, shesim apartament 2+1 te mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte mundesi shume e mire investimi. Cmimi ka hapesire diskutimi. Per nje vizite ne prone ose me shume informacion, me kontaktoni!+355672021560