APARTAMENT 2+1 TEK OXHAKU

2021-11-23 08:29   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
57,000 €
  • apartament-21-tek-oxhaku-big-0
  • apartament-21-tek-oxhaku-big-1
  • apartament-21-tek-oxhaku-big-2
  • apartament-21-tek-oxhaku-big-3
  • apartament-21-tek-oxhaku-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 57,000 €


Shesim apartament 2+1 perballe poliklinikes nr.10 ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne :
Korridor qe ben shperndarjen e dhomave , Sallon ndenje me kuzhine , 2 dhoma gjumi , tualet dhe ballkon.
Ndodhet ne nje zone shume te mire me dalje direkte ne aksin kryesor Rr.Dibres qe lidh qendren e qytetit me pjesen tjeter , e rrethuar nga institucione arsimore si shkolla dhe universitete (UET , Universiteti i Mjeksise etj ), qendra spitalore (QSUT , Spitali Francez , Spitali Amerikan etj.) dhe qendra sportive ( Kompleksi LLagami).
Disponon Certifikate Pronesie.
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! 355674022220