Apartament 3+1 me qera ne zonen e Freskut

2021-11-21 12:00   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
400 €
  • apartament-31-me-qera-ne-zonen-e-freskut-big-0
  • apartament-31-me-qera-ne-zonen-e-freskut-big-1
  • apartament-31-me-qera-ne-zonen-e-freskut-big-2
  • apartament-31-me-qera-ne-zonen-e-freskut-big-3
  • apartament-31-me-qera-ne-zonen-e-freskut-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri.
Organizohet nga nje koridor i cili ben shperndarjen ne ambientin e ndejnjes dhe kuzhinen, tre dhomat e gjumit, dy tualete dhe dy ballkone.
Ambienti i ndenjes dhe kuzhina kane akses ne ballkon, ndersa dhoma matrimoniale disponon tualet personal dhe dalje ne ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar ne detaje si parketi, sistemi i kondicionimit ne cdo ambient te tij, panele diellore .
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ! +355692662260