APARTAMENT 3+1 ME QIRA PRANE SHESHIT WILLSON!

2021-11-21 12:05   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
700 €
  • apartament-31-me-qira-prane-sheshit-willson-big-0
  • apartament-31-me-qira-prane-sheshit-willson-big-1
  • apartament-31-me-qira-prane-sheshit-willson-big-2
  • apartament-31-me-qira-prane-sheshit-willson-big-3
  • apartament-31-me-qira-prane-sheshit-willson-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit.Organizohet nga nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen,nga tre dhoma gjumi,dy tualete me ajrosje natyrale dhe dy ballkone.Eshte totalisht i mobiluar me shije me te gjitha aksesoret e nevojshem per nje jetese te qete dhe te rehatshme.Orjentimi nga perendimi e ben ate qe te ket nje ndrici gjate gjithe dites.Ndodhet ne katin e katert te nje pallati me ashensor te mireadministruar.Jepet me nje cmim 700 euro ne muaj me te gjitha taksat e perfshira.Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni. +355672040486