Apartament 3+1+Parkim per Qera tek Sheshi Willson dhe shume prane Bllokut

2021-11-21 12:11   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
780 €
  • apartament-31parkim-per-qera-tek-sheshi-willson-dhe-shume-prane-bllokut-big-0
  • apartament-31parkim-per-qera-tek-sheshi-willson-dhe-shume-prane-bllokut-big-1
  • apartament-31parkim-per-qera-tek-sheshi-willson-dhe-shume-prane-bllokut-big-2
  • apartament-31parkim-per-qera-tek-sheshi-willson-dhe-shume-prane-bllokut-big-3
  • apartament-31parkim-per-qera-tek-sheshi-willson-dhe-shume-prane-bllokut-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 780 €


Apartament 3+1 te Sheshi Willson dhe shume prane Bllokut.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje ndertim te ri te mireadministruar dhe te survejuar me kamera sigurie 24H. Me nje siperfaqe totale prej 145m2, apartamenti organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, korridori i bollshem , tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon me orientim te favorshem, ku drita natyrale e shoqeron ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartmenti disponon dhe garazhd ter perfshire ne cmim. Zona eshte e qete dhe ka akses me zonat me te frekuentuara te Tiranes. Per me shume info, na kontaktoni.+355693743688