Apartament Luksoz 2+1+post parkimi per qira pas ETC!

2021-11-23 15:00   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
1,000 €
  • apartament-luksoz-21post-parkimi-per-qira-pas-etc-big-0
  • apartament-luksoz-21post-parkimi-per-qira-pas-etc-big-1
  • apartament-luksoz-21post-parkimi-per-qira-pas-etc-big-2
  • apartament-luksoz-21post-parkimi-per-qira-pas-etc-big-3
  • apartament-luksoz-21post-parkimi-per-qira-pas-etc-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,000 €


Jepet me qira Apartament Luksoz 2+1+ Post Parkimi pas ETC.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambientin
e gatimit, dy dhome gjumi,nje tualet dhe korridor.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, luksoz,me firmat me te njohura ne treg, dhe me te gjitha pajisjet shume cilesore dhe te reja.
Ngrohja ftohja realizohet ne sistem qendror.
Ndodhet ne pallat te ri te mire administruar dhe te survejuar me kamera sigurie 24H.
Orientim te favorshem, ku drita dhe dielli e shoqeron ne pjesen me te madhe te dites.
Zona eshte e qete dhe ka akses me zonat me te frekuentuara te Tiranes.
Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktonil. +355696292725