Apartament me qera ne plazh Durres

2021-11-20 12:25   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   10 Shikimet
300 €
  • apartament-me-qera-ne-plazh-durres-big-0
  • apartament-me-qera-ne-plazh-durres-big-1
  • apartament-me-qera-ne-plazh-durres-big-2
  • apartament-me-qera-ne-plazh-durres-big-3
  • apartament-me-qera-ne-plazh-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 300 €


Jepet me qira kati i dyte i nje vile ne zonen e plazhit "ish blloku " ne Durres.
Siperfaqja totale e prones eshte 400 m2 nga te cilat 70 m2 jane siperfaqe banimi ndersa 330 m2 jane oborr.
Siperfaqja e banimit organizohet ne nje soxhorno , kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i cili ofron nje pamje shume te bukur dhe relaksuese te detit.
Prona eshte totalisht e mobiluar.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.355682038875