APARTAMENT PER QIRA I SAPO MOBILUAR

2021-11-22 14:13   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
165 €
  • apartament-per-qira-i-sapo-mobiluar-big-0
  • apartament-per-qira-i-sapo-mobiluar-big-1
  • apartament-per-qira-i-sapo-mobiluar-big-2
  • apartament-per-qira-i-sapo-mobiluar-big-3
  • apartament-per-qira-i-sapo-mobiluar-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 165 €


Apartamenti eshte i sapo mobiluar me kushte bashkekohore. Disponon 66m2 te cilat organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Nodhet tek Pista Iliria ne katin e pare te nje pallati te ri. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.355697070041