Apartament per qira tek Ambasador 2 !

2021-11-20 12:05   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
900 €
  • apartament-per-qira-tek-ambasador-2-big-0
  • apartament-per-qira-tek-ambasador-2-big-1
  • apartament-per-qira-tek-ambasador-2-big-2
  • apartament-per-qira-tek-ambasador-2-big-3
  • apartament-per-qira-tek-ambasador-2-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 900 €


Ne nje nga zonat me elitare, prane Stadiumit Qemal Stafa, jepet me qira apartament 2+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje prej godinave me prestigjoze ne Tirane "Ambasador 2" . Organizohet ne menyre te rregullt; dhome ndenje & kuzhine ku ka edhe dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe gjithashtu nje dhome tharje. Apartamenti eshte i investuar me mobilim cilesor , elektroshtepiake te markave me te mira dhe ka sistem qendror ngrohje/ftohje. Zona teper e preferuar per banim pasi disponon te gjithe facilitetet. Ne cmim perfshihet edhe tatimi 15%. Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.+355696005875