Apartamente 2+1 per Shitje

2021-11-22 10:49   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
155,000 €
  • apartamente-21-per-shitje-big-0
  • apartamente-21-per-shitje-big-1
  • apartamente-21-per-shitje-big-2
  • apartamente-21-per-shitje-big-3

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 155,000 €


Apartament 2+1 per Shitje prane Kopshtit Zologjik Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka nje siperfaqe prej 145 m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete. Apartamenti Shitet i mobiluar. Disponon Dokumentacion te rregullte pronesie. Ka organizim te mire te hapesirave te brendshme dhe ka nje orientim shume te favorshem kur pjesen me te madhe te dites eshte me drite natyrale . Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner te montuar ne cdo dhome. Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rruget e Tiranes. Per me shume info na kontaktoni! +355672012934