Dhermi, Shitet Apartament 1+1

2021-11-23 11:11   PRONAT IMOBILIARE   Vlorë   5 Shikimet
90,000 €
  • dhermi-shitet-apartament-11-big-0
  • dhermi-shitet-apartament-11-big-1
  • dhermi-shitet-apartament-11-big-2
  • dhermi-shitet-apartament-11-big-3
  • dhermi-shitet-apartament-11-big-4

Vendndodhja: Vlorë

Çmimi: 90,000 €


Dhermi, Shitet Apartament 1+1.
Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë të një ndërtimi 3-katësh, pranë bregdetit të Dhermiut dhe ka sipërfaqe 82m2.
Ambjenti organzizohet nga salloni, një dhomë gjumi, një tualet gjithashtu disponon dhe një verandë 20m2.
Disponon Dokumentacion të rregullt Hipotekorë.
Për më shumë informacione jeni të lutur të më kontaktoni. 355676070033