DUPLEX 3+1+2 PER QIRA TE KODRA E DIELLIT RESIDENCE!

2021-11-25 07:46   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   11 Shikimet
1,000 €
  • duplex-312-per-qira-te-kodra-e-diellit-residence-big-0
  • duplex-312-per-qira-te-kodra-e-diellit-residence-big-1
  • duplex-312-per-qira-te-kodra-e-diellit-residence-big-2
  • duplex-312-per-qira-te-kodra-e-diellit-residence-big-3
  • duplex-312-per-qira-te-kodra-e-diellit-residence-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,000 €


Duplex 3+1+2 me qira te zgjatimi i Kodra e Diellit 1! Duplexi ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, ne nje kompleks te mire administruar me gjelberim,hapesira per femijet, parkim, mbikqyrje nga kamerat 24 ore. Ndodhet ne katin 1 dhe 2 dhe ka nje siperfaqe totale prej 123m2. Ne katin e pare ndodhet salloni i madh i ndenjies bashke me pjesen e kuzhines, nje tualet dhe nje garderobe edhe ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi dhe nje tualet. Cmimi i duplexit eshte 1000 euro ku perfshihen parkimi edhe administrimi. Per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355697037243