DUPLEX 3+1+POST PARKIMI ME QIRA NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT

2021-11-20 17:53   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   18 Shikimet
700 €
  • duplex-31post-parkimi-me-qira-ne-rezidencen-kodra-e-diellit-big-0
  • duplex-31post-parkimi-me-qira-ne-rezidencen-kodra-e-diellit-big-1
  • duplex-31post-parkimi-me-qira-ne-rezidencen-kodra-e-diellit-big-2
  • duplex-31post-parkimi-me-qira-ne-rezidencen-kodra-e-diellit-big-3
  • duplex-31post-parkimi-me-qira-ne-rezidencen-kodra-e-diellit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te kerkuara ne Tirane pikerisht ne rezidencen Kodra e Diellit 1.
Dupleksi eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtet per nje jetese komode, me sistem qendror ngrohje-ftohje per te gjithe ambjentin.
Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, tre dhoma gjumi, nje ambjent i cili sherben si lavanteri, dy tualete dhe nje verande.
Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh i mbyllur per dy makina tatimi 15%.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. 355683813879