FRESKU - APARTAMENT 2+1

2021-11-21 09:14   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
300 €
  • fresku-apartament-21-big-0
  • fresku-apartament-21-big-1
  • fresku-apartament-21-big-2
  • fresku-apartament-21-big-3
  • fresku-apartament-21-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Apartamenti ndodhet shume prane Restorant Qesarakut, organizohet nga 1 dhome ndenje, 1 ambjent gatimi, 1 korridor shpernadares, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 2 ballkone. Pozicioni i saj ka aksese te ndryshme si sherbimin urban, supermarkete, restorante, etj. Arredimi i apratmentit eshte totalisht i ri, i shtruar me parket cilesor. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh i pajisur me ashensor.
Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit .+355676076762