JAPIM APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK TREGU ELEKTRIK, RRUGA E ELBASANIT !

2021-11-22 12:20   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
330 €
  • japim-apartament-11-me-qira-tek-tregu-elektrik-rruga-e-elbasanit-big-0
  • japim-apartament-11-me-qira-tek-tregu-elektrik-rruga-e-elbasanit-big-1
  • japim-apartament-11-me-qira-tek-tregu-elektrik-rruga-e-elbasanit-big-2
  • japim-apartament-11-me-qira-tek-tregu-elektrik-rruga-e-elbasanit-big-3
  • japim-apartament-11-me-qira-tek-tregu-elektrik-rruga-e-elbasanit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 330 €


Japim me qira apartament 1+1 tek Tregu Elektrik , perballe shkolles Mihal Grameno, me një sipërfaqe prej 60m2 bruto. Organizohet nga nje ambient ndenje dhe kuzhina, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe me mobilim te ri bashkekohor, ndodhet në katin e pare banim të nje pallati te ri 9-katesh me ashensor, nje ndertim i vitit 2010 ne nje zone shume te qete.
Për më shumë informacion ose për të vizituar pronë, ju lutem na kontaktoni! 355674033103