JAPIM APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA PRANE RRUGES SE ELBASANIT!

2021-11-22 08:43   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
600 €
  • japim-apartament-312-me-qira-prane-rruges-se-elbasanit-big-0
  • japim-apartament-312-me-qira-prane-rruges-se-elbasanit-big-1
  • japim-apartament-312-me-qira-prane-rruges-se-elbasanit-big-2
  • japim-apartament-312-me-qira-prane-rruges-se-elbasanit-big-3
  • japim-apartament-312-me-qira-prane-rruges-se-elbasanit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Apartamenti pozicionohet ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes, shume prane rruges se Elbasanit, shkolla Osman Myderizi.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Zoteron nje siperfaqe prej 153m2 e cila organizohet ne nje korridor i bollshem, sallon , kuzhine e vecuar , tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni / 355684822126