JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1

2021-11-24 13:07   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
2,000 €
  • japim-me-qira-apartament-31-big-0
  • japim-me-qira-apartament-31-big-1
  • japim-me-qira-apartament-31-big-2
  • japim-me-qira-apartament-31-big-3
  • japim-me-qira-apartament-31-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 2,000 €


Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes prane Parkut Kombetar, afer AIR ALBANIA STADIUM .
Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon , dy dhoma gjumi , nje mini palester dhe dy tualete. Ndodhet në katin e shtate te një ndërtimi te ri, të mirë administruar i cili monitorohet me sistem kamerash sigurie.
Apartamenti eshte me sistem ngrohje qendrore , termo dhe izolim akustik nga zhurmat. Apartamenti sapo eshte restauruar dhe mobiluar .
Cmimi ofrohet BRUTO (perfshine taksat ).
Per me teper informacione ju lutem me kontaktoni . 355684031303