Japim me qira super apartament tek La Voglia

2021-11-23 15:11   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
700 €
  • japim-me-qira-super-apartament-tek-la-voglia-big-0
  • japim-me-qira-super-apartament-tek-la-voglia-big-1
  • japim-me-qira-super-apartament-tek-la-voglia-big-2
  • japim-me-qira-super-apartament-tek-la-voglia-big-3
  • japim-me-qira-super-apartament-tek-la-voglia-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Japim me qira super apartament 1+1 + zonen me te kerkuar te Tiranes, shume prane Bllokut tek La Voglia. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me te gjitha sherbimet e facilitetet e nevojshme prane dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohoredhe i pa jetuar me pare.prona ka dhe post parkimi me cmim ekstra. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355693996363