JEPET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE FRESK !

2021-11-21 11:55   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
210 €
  • jepet-apartament-11-i-mobiluar-ne-fresk-big-0
  • jepet-apartament-11-i-mobiluar-ne-fresk-big-1
  • jepet-apartament-11-i-mobiluar-ne-fresk-big-2
  • jepet-apartament-11-i-mobiluar-ne-fresk-big-3
  • jepet-apartament-11-i-mobiluar-ne-fresk-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 210 €


Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe totale 70 m2 ne zonen e Freskut.Apartamenti ka nje sallon te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i investuar me punime extra nga pronari aktual. Per nje vizite ne prone kontaktoni.+355696292725