Jepet Apartament 1+1 me Qira ne Astir tek Ozone

2021-11-21 07:13   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
250 €
  • jepet-apartament-11-me-qira-ne-astir-tek-ozone-big-0
  • jepet-apartament-11-me-qira-ne-astir-tek-ozone-big-1
  • jepet-apartament-11-me-qira-ne-astir-tek-ozone-big-2
  • jepet-apartament-11-me-qira-ne-astir-tek-ozone-big-3
  • jepet-apartament-11-me-qira-ne-astir-tek-ozone-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 250 €


Jepet Apartament 1+1 me Qira ne Astir tek Ozone. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe organizim perfekt. Organizohet ne sallon + kend gatimi/ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon relativisht i madh i cili ben lidhjen e sallonit me dhomen e gjumit, nje tualet dhe nje koridor. Gezon nje siperfaqe totale prej 63m2. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10 katesh me ashensor buze rruges kryesore dhe bulevardit te ri. Cmimi: 250 euro/muaj! Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! +355672021561