JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK KTHESA E KAMZES !

2021-11-20 13:02   PRONAT IMOBILIARE   Kamëz   6 Shikimet
170 €
  • jepet-apartament-11-me-qira-tek-kthesa-e-kamzes-big-0
  • jepet-apartament-11-me-qira-tek-kthesa-e-kamzes-big-1
  • jepet-apartament-11-me-qira-tek-kthesa-e-kamzes-big-2
  • jepet-apartament-11-me-qira-tek-kthesa-e-kamzes-big-3
  • jepet-apartament-11-me-qira-tek-kthesa-e-kamzes-big-4

Vendndodhja: Kamëz

Çmimi: 170 €


Jepet apartament 1+1 me qira Kthesa e Kamzes, afer karburant Kastratit.
Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambjentin e gatimit dhe ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi, nje koridor lidhes dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar, kati 3 me dalje direkte ne rrugen kryesore. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe me kushte shume komode.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ! +355676070036