Jepet apartament 2+1 me qira tek Mine Peza

2021-11-21 10:51   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
400 €
  • jepet-apartament-21-me-qira-tek-mine-peza-big-0
  • jepet-apartament-21-me-qira-tek-mine-peza-big-1
  • jepet-apartament-21-me-qira-tek-mine-peza-big-2
  • jepet-apartament-21-me-qira-tek-mine-peza-big-3
  • jepet-apartament-21-me-qira-tek-mine-peza-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor me punime cilesore . Organizohet nga nje dhome ndenje plus ambientin e gatimit,dy dhoma gjumi dhe nje tualet . Apartamenti ndodhet shume prane Prokurorise se Tiranes, zona ofron te gjitha facilitet e nevojshme si : shkolla, cerdhe, supermarkete etj.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Faleminderit!355672030898