Jepet apartament 2+1 per Qira !

2021-11-24 14:47   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
450 €
  • jepet-apartament-21-per-qira-big-0
  • jepet-apartament-21-per-qira-big-1
  • jepet-apartament-21-per-qira-big-2
  • jepet-apartament-21-per-qira-big-3
  • jepet-apartament-21-per-qira-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga lagjet e reja me te preferuara te qytetit, prane Kopshtit Zoologjik.
Ka nje arredim bashkekohor dhe te ri.
Eshte i shtruar teresisht me parket si dhe i pajisur me sistem qendror kondicionimi.
Zona perreth ka gjithe facilitetet e nevojshme si dhe kenaqesine e aksesit te afert me parkun e Liqenit te Tiranes.
Organizohet ne nje ambjent ndenje dhe gatimi, dy dhoma fjetje si dhe dy tualete.
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni! 355683813879