JEPET APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE UET!

2021-11-22 20:26   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
500 €
  • jepet-apartament-21-per-qira-prane-uet-big-0
  • jepet-apartament-21-per-qira-prane-uet-big-1
  • jepet-apartament-21-per-qira-prane-uet-big-2
  • jepet-apartament-21-per-qira-prane-uet-big-3
  • jepet-apartament-21-per-qira-prane-uet-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Apartamenti ndodhet nje zone mjafte te mire dhe te qete.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi,
1 sallon, 2 tualete, 1 ballkon.
Eshte totalisht e mobiluar.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni! +355692032763