JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA

2021-11-20 13:59   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
350 €
  • jepet-apartament-212-me-qira-big-0
  • jepet-apartament-212-me-qira-big-1
  • jepet-apartament-212-me-qira-big-2
  • jepet-apartament-212-me-qira-big-3
  • jepet-apartament-212-me-qira-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me qira apartament 2+1+2 tualetene Rrugen e Kavajes prane Ish-Parkut te Autobuzave. Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje ndertimi te ri dhe te mire administruar. Organizohet nga salloni ,2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon . Apartamenti eshte i pajisur me ajer te kondicionuar ne te gjitha ambientet dhe gjithashtu me oxhak funksional ne ambientin e sallonit . Plotesisht i mobiluar. Per me shume informacion na kontaktoni!
Cmimi i diskutueshem +355697070043