JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KODRA E DIELLIT 1

2021-11-23 14:54   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
700 €
  • jepet-apartament-312-me-qera-te-kodra-e-diellit-1-big-0
  • jepet-apartament-312-me-qera-te-kodra-e-diellit-1-big-1
  • jepet-apartament-312-me-qera-te-kodra-e-diellit-1-big-2
  • jepet-apartament-312-me-qera-te-kodra-e-diellit-1-big-3
  • jepet-apartament-312-me-qera-te-kodra-e-diellit-1-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Jepet apartament me qera ne rezidencen Kodra e Diellit 1
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertese dhe eshte i organizuar ne sallon me kend gatimi, dy dhoma gjumi , nje dhome tjeter e pershatur per dhome ndenje dhe dy tualete .
Apartamenti eshte I sapo mobiluar ne stil bashkohor dhe eshte i pabanuar me pare.
Jepet me Qera ne vleren 700 euro Neto.
Per vizite ne prone me kontaktoni. 355672040497