JEPET APARTAMENT LUKSOZ 2+1

2021-11-22 20:24   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
800 €
  • jepet-apartament-luksoz-21-big-0
  • jepet-apartament-luksoz-21-big-1
  • jepet-apartament-luksoz-21-big-2
  • jepet-apartament-luksoz-21-big-3
  • jepet-apartament-luksoz-21-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me cilesore te ndertuara ne vitet e fundit, te Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3. Ndodhet ne katin e pare banim dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit,dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Ne cmim perfshien edhe 3 poste parkimi (garazh).
Apartamenti eshte i investuar ne menyre cilesore dhe me mobilim luksoz.
Cmimi i apartamentit eshte neto
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni! +355686087776