JEPET APARTAMENT LUKSOZ ME QIRA TEK LIQENI I THATE!

2021-11-22 19:25   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
700 €
  • jepet-apartament-luksoz-me-qira-tek-liqeni-i-thate-big-0
  • jepet-apartament-luksoz-me-qira-tek-liqeni-i-thate-big-1
  • jepet-apartament-luksoz-me-qira-tek-liqeni-i-thate-big-2
  • jepet-apartament-luksoz-me-qira-tek-liqeni-i-thate-big-3
  • jepet-apartament-luksoz-me-qira-tek-liqeni-i-thate-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Apartamenti ndodhet ne hyrje te rruges peti.
Ndodhet ne katin e pare te banimit me nje lartesi te kosiderueshme nga toka dhe pamja eshte nga liqeni.
Ndertesa eshte me ashensor dhe ka mundesi parkimi rreth e rrotull ose ne parkingun e nderteses perkundrejt nje pagese mujore.
Apartamenti ka nje arredim shum luksoz dhe eshte shume pak kohe i banuar.
Zona perreth ofron qetEsi maksimale si dhe cdo facilitet te nevojshem.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!!! 355675182042