JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 ,NE PLAZH !

2021-11-20 11:21   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   7 Shikimet
230 €
  • jepet-apartament-me-qera-21-ne-plazh-big-0
  • jepet-apartament-me-qera-21-ne-plazh-big-1
  • jepet-apartament-me-qera-21-ne-plazh-big-2
  • jepet-apartament-me-qera-21-ne-plazh-big-3
  • jepet-apartament-me-qera-21-ne-plazh-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 230 €


Jepet apartament me qira i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet.Apartamenti ndodhet prane Rrotes se Kuqe ne Plazh.I pozicionuar ne nje pallat te ri i pajisur me ashensor.Eshte i mobiluar dhe disponon ajer te kondicionuar.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te me kontaktoni!+355697079998