JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 NE PLAZH , DURRES !

2021-11-20 11:17   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   6 Shikimet
200 €
  • jepet-apartament-me-qira-21-ne-plazh-durres-big-0
  • jepet-apartament-me-qira-21-ne-plazh-durres-big-1
  • jepet-apartament-me-qira-21-ne-plazh-durres-big-2
  • jepet-apartament-me-qira-21-ne-plazh-durres-big-3
  • jepet-apartament-me-qira-21-ne-plazh-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 200 €


Jepet apartament me qira i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,nje dhome ndenje ,dhe nje tualet.Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i pozicionuar ne nje zone qe ofron mjaft facilitete,shume prane bregut te detit.Pallati eshte ndertim i ri dhe i pajisur me ashensor.Cmimi eshte i diskutueshem.Per nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni ! +355697079998