Jepet apartament me qira 2+1+2 tek Ish Ekspozita !

2021-11-23 07:57   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
500 €
  • jepet-apartament-me-qira-212-tek-ish-ekspozita-big-0
  • jepet-apartament-me-qira-212-tek-ish-ekspozita-big-1
  • jepet-apartament-me-qira-212-tek-ish-ekspozita-big-2
  • jepet-apartament-me-qira-212-tek-ish-ekspozita-big-3
  • jepet-apartament-me-qira-212-tek-ish-ekspozita-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Ne nje nga zonat me kerkuara jepet apartament me qira bosh ose i mobiluar sipas kerkeses!
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore dhe ka nje siperfaqe totale prej 111m2 . Organizohet ne nje korridor qe bene shperndarjen e dhomave ,nje sallon me kuzhine te perbashket dhe nje kuzhine te vecuar , dy dhoma gjumi ,dy tualete si dhe nje ballkon . Apartamenti eshte i pajisur me dy kondicionere, gjithashtu eshte i pershtatshem edhe per zyra . Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontakto !+355694050023