JEPET APRTAMENT ME QIRA NE PLAZH TE RROTA E KUQE!

2021-11-20 12:43   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   8 Shikimet
200 €
  • jepet-aprtament-me-qira-ne-plazh-te-rrota-e-kuqe-big-0
  • jepet-aprtament-me-qira-ne-plazh-te-rrota-e-kuqe-big-1
  • jepet-aprtament-me-qira-ne-plazh-te-rrota-e-kuqe-big-2
  • jepet-aprtament-me-qira-ne-plazh-te-rrota-e-kuqe-big-3
  • jepet-aprtament-me-qira-ne-plazh-te-rrota-e-kuqe-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 200 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me me pak trrafik te zones se plazhit, Rrota e Kuqe. Afersia me qytetin e Durresit ben te mundur evitimin e trrafikut veror. Ka orientim Perendim. Otganizohet ne nje dhome gjumi, nje kuzhine plus sallon bashke, nje banjo si edhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i ri mobiluar. Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni.+355695420126