Jepet me qera 2+1 mbi Kristal Center!

2021-11-21 11:22   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
380 €
  • jepet-me-qera-21-mbi-kristal-center-big-0
  • jepet-me-qera-21-mbi-kristal-center-big-1
  • jepet-me-qera-21-mbi-kristal-center-big-2
  • jepet-me-qera-21-mbi-kristal-center-big-3
  • jepet-me-qera-21-mbi-kristal-center-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 380 €


Apartamenti pozicionohet ne katin e 4, te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i mire organizuar persa i perket shperndarjes dhe hapsires se ambienteve te brendshme te banimit. Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambientet e tjera te banimit, dy dhomat e gjumit ku dhoma matrimoniale ka dalje ne ballkon si dhe ne dhomen e ndenjes se bashku me ambientin e kuzhines dhe me dalje direkt ne ballkon, nje tualet te mire investuar. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti ofron fasilitete dhe aksesueshmeri ne disa rruge kryesore.
Per me shum informacin apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni. +355676070022