JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE

2021-11-20 12:45   PRONAT IMOBILIARE   Vlorë   8 Shikimet
150 €
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-lungomare-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-lungomare-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-lungomare-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-lungomare-big-3
  • jepet-me-qera-apartament-11-ne-lungomare-big-4

Vendndodhja: Vlorë

Çmimi: 150 €


Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim me nje siperfaqe 102 m2.Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 sallon i perbashket me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje te detit. Zona ne te cilen ndodhet eshte prane te gjithave faciliteteve si farmaci , supermarkete lokale etj.Per me shume informacion e per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni. +355696827738