JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT 1

2021-11-21 11:29   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
400 €
  • jepet-me-qera-apartament-11-prane-rezidences-kodra-e-diellit-1-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-11-prane-rezidences-kodra-e-diellit-1-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-11-prane-rezidences-kodra-e-diellit-1-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-11-prane-rezidences-kodra-e-diellit-1-big-3
  • jepet-me-qera-apartament-11-prane-rezidences-kodra-e-diellit-1-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Jepet me qera apartament 1+1 prane rezidences Kodra e Diellit 1 .
Apartamenti eshte ne katin e trete dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje me kend gatimi dhe nje dhome gjumi .
Jepet ne vleren 400 euro dhe ka post parkimi te perfshire ne cmim.
Per me shume detaje na kontaktoni !355672040497