JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

2021-11-22 11:20   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
300 €
  • jepet-me-qera-apartament-21-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-21-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-21-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-21-big-3
  • jepet-me-qera-apartament-21-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 300 €


Jepet me qera apartament ne Vollga i pozicjonuar ne rruge kryesore ne nje ndertese te re te pajisur me ashensor.
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje te madh, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni. +355695420126