Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllokun e Ambasadave.

2021-11-24 13:49   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
750 €
  • jepet-me-qera-apartament-21-ne-bllokun-e-ambasadave-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-21-ne-bllokun-e-ambasadave-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-21-ne-bllokun-e-ambasadave-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-21-ne-bllokun-e-ambasadave-big-3
  • jepet-me-qera-apartament-21-ne-bllokun-e-ambasadave-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 750 €


Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete, ne zemer te Tiranes. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje ndertimi teper cilesor. Ai organizohet nga nje korridor i bollshem nga ku behet shperndarja neper ambjentin e ndenjes dhe neper dhomat e gjumit. Apartamenti eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit.
Ne te jane perdorur materiale teper cilesore .
Gjithashtu me nje pagese shtese keni mundesi te merrni edhe nje ose me teper poste parkimi.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni. 355677351111