JEPET ME QERA APARTAMENT NE VOLLGA 2+1

2021-11-21 15:14   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   16 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qera-apartament-ne-vollga-21-big-0
  • jepet-me-qera-apartament-ne-vollga-21-big-1
  • jepet-me-qera-apartament-ne-vollga-21-big-2
  • jepet-me-qera-apartament-ne-vollga-21-big-3
  • jepet-me-qera-apartament-ne-vollga-21-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 350 €


Jepet me qera apartament ne Vollga i pozicjonuar ne rruge kryesore ne nje ndertese te re te pajisur me ashensor.
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje te madh, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje nga rruga kryesore.
Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni. +355695420126