JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 TE SPITALET

2021-11-24 12:57   PRONAT IMOBILIARE   Shkodër   6 Shikimet
160 €
  • jepet-me-qera-apartamenti-11-te-spitalet-big-0
  • jepet-me-qera-apartamenti-11-te-spitalet-big-1
  • jepet-me-qera-apartamenti-11-te-spitalet-big-2
  • jepet-me-qera-apartamenti-11-te-spitalet-big-3

Vendndodhja: Shkodër

Çmimi: 160 €


Century 21 Future ofron me qera nje hyrje apartamenti 1+1 te spitalet kati 4. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe eshte i organizuar ne 1 sallon + kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.+355696775174